| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre stilul vostru de viata(indetaliat)ce schimbari va-ti dori sa face-ti in viata voastra, vreau cat mai multa pareri(acceasta intrebare este doar pentru cei care au peste 14 ani si cu capul pe umeri)? La Multi Ani!

1 răspuns:
| IuliaChiuian a răspuns:

Mie una imi place stilul meu ma ador si este un sentiment placut! eu cred ca toate persoanele ar trebui sa se simta la fel ca mine, eu nu regret ce aleg sunt o fata destul de copilaroasa asta ma face amuzanta ceea ce imi place la mine,imi place arta : sa desenez, cant, dansez etc...