| scarllet a întrebat:

Ce parere aveti de pupincuristi...Viata le va oferi vreo sansa? As dori si niste exemple din jurul vostru...happy

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt oameni bine "orientati". Iar, daca inca mai ai indoieli in privinta reusitei lor si mai vrei si exemple, e suficient sa te uiti la televizor, la stiri, numai 10 minute si vei vedea cel putin vreo 5-6.

nony
| nony a răspuns:

Cateodata viata le ofera prea multe sanse.
Dar pana la un anumit punct, cand vor ajunge sus, sus.satuli de pupatul cururilor grase si paroase ale altor rahati urcati acolo (nu generalizez, pentru ca sunt si persoane care ajung sus prin fortele proprii ).si cand zic sus, nu ma refer la presedintele tarii, ma refer la un servici decent si onorabil.
Vor cade la un moment dat, pentru ca urcarea lor nu a avut o baza solida.si din gropa facuta de la cazatura nu-i mai scoate nici draq.
Oameni de nimic.

| Emeraude a răspuns:

Cred ca e o intrebare retorica, nu? Ce alta sansa, decat aceea de a schimba exponatul pe care il pupi *pe obraz* exista in viata oamenilor ăstia?laughing Mie-mi pare sincer rau de persoanele care cred ca lingusind obtin ceva mai mult decat dispret, cel putin asta le-as putea oferi eu happy. Scarbos.

| 1968 a răspuns:

Nu te uita in jur, romanul a fost, este si asa va fi mereu.Asa e rasa noastra si nimic nu o sa ne schimbe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut chiar aici multi dar nu dau exemple.Eu sint omul sincer care merge pe o anumita idee pina la capat pentru ca asa sint si in asta cred chiar daca multimea o vede imorala. S-a intimplat ca o anumita x sa cada de acord cu un raspuns de-al meu ca apoi sa fie luata pe partea moralitatii si sa cada de acord cu altii. Ce inseamna pupincurist? Ceva asemanator?

| stejarandrey a răspuns:

Eu ma interb daca se pupa singuri in kur
laughing)