| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre,, tabere" care s-au creat in randul adolescentilor?!
Adica: cocalari, pitipoance, emo, rokeri ...etc!
Putem sa ii numim asa? De care tabara sunteti?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

NU sunt impotriva. Pentru ca pana la urma, oameni care au aceleasi lucruri in comun se aduna si pot forma o "tabara" neintentionat. Cred...ca intru cumva in categoria punklaughing

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Clar nu mă încadrez la "cocalari/piţi". Sunt pur şi simplu normală şi n-am nevoie de tabere ca să îmi dau seama de asta.
Dar tu, în ce tabară te încadrezi? happy

| Jigsaw a răspuns:

Frustrati la adolescenta, le va trece.Nu fac parte din nici o "tabara"

| zăGhost a răspuns:

Mentalităţi diferite. Eu fac parte din tabăra mea. În ea sunt incluşi doar cei mai buni prieteni, care nu se limitează la titluri precum cele enumerate de tine.

| StefanaR a răspuns:

Rockeri.

Răspuns utilizator avertizat
| KoLCloser a răspuns:

Pff laughing. E doar o legatura care se strange intre anumiti oameni cu aceleasi gusturi. Normal ca un rocker nu o sa se duca intr-un grup de manelisti. Mi se pare logic; insa unii mai si exagereaza aruncand cu jigniri si etc. Eu cred ca sunt in tabara normalilor #:-s. Cred, sper laughing. In fine. Nu conteaza unde esti, conteaza cum te simti alaturi de aia cu care esti. The end. #:-s.