| Afgshhakakl a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Motorola Fire? Ii intreb pe cei care il au, ca sa stiu cum functioneaza.

Răspuns Câştigător
| ank a răspuns:

Eu il am de vreo 2 saptaman. E chiar super,are soft-ul exact ca galaxy s si e la un pret mult mai accesibil. arata si super bine, eu am pe alb:*
Numai ca astazi cand am pus o parola de securitate pentru blocarea ecranului, cand sa bag parola am observat ca nu exista pe nicaieri un buton de ok sau gata sau introdu parola si habar nu am cum sa deblochez ecranul. Chiar nu imi dau seama.

4 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Apropo,am descoperit si cum se baga codul:* nu stiu cum, dar am pututlaughing

| Afgshhakakl explică (pentru ank):

rolling on the floor...esti taree

| kynleiii a răspuns (pentru ank):

Cum?

| ank a răspuns (pentru kynleiii):

Acum am vazut cum. e o sageata pe tastatura pe care a trebuit sa apas..cu greu am vazut-o