| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tequila? Vloggerita. Pe mine ma dispera. La inceput o urmaream pentru ca credeam ca-i retardata, la cum vorbea. Si acum si-a luat-o in cap ca are fani (mucosi de 1-4).

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Eu zic că-i de rahat. Comportamentul ei copilăresc în acele video-uri denotă ce fel de gândire are şi ce superficială şi mediocră o fii în viaţa reală. Dacă e aceeaşi şi nu e fake în video-uri. Mă rog, cui îi pasă? oh go on

| Liceanul a răspuns (pentru qMiruq):

Se scrie si zice "ce face". Daca e copilaroasa ce? Macar invata, nu ca tine o analfabeata(9la mate; 9, 55 la romana si are un videoclip care se numeste "invatati cu cap".Ce vlogger care sta toata ziua pe sfant ar posta o asemenea chestie?).Si sa stii ca unii oameni in lumea virtuala NU SUNT ca in cea reala.Eu am un prieten care a fost suspendat pentru limbaj vulgar, dar e foarte de treaba.Si de unde stii daca e copilaroasa?! Poate doar incearca sa intre in evidenta.

| anonim_4396 explică (pentru Liceanul):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1. Nu trebuie sa-mi dai acelasi raspuns de pe doua conturi, ca esti jalnic.
2. La ce scoala se face in Romania, nu trebuie sa fii inteligent ca sa ai note mari, mami. Oricine poate avea note bune, cu putina ambitie. M-ai numit analfabeta? Nu ma simt. Eu zic sa-ti recitesti raspunsurile, pentru ca din nou, esti jalnic.

| Liceanul a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Contul in care ma numesc Luci3Gabi a fost suspendat, n-am mai putut da raspunsuri cu el dupa aia.Deci am fost nevoit sa folosesc contul acela.
2.Nici nu te-am facut analfabeta. Unde scrie? I-am scris user-ului Vanillaaaa.Tu esti xJelliSkittles.
3.TU ESTI JALNIC! Ce intrebare idioata am vazut eu in lista ta:"De ce existam? De ce traim daca murim? Ce rost are? laughing Zau."
P.S:Nu-mi place sa pornesc conflicte.M-ai facut jalnic. Cele scrise anterior arata faptul ca suntem chit.

| Liceanul a răspuns (pentru anonim_4396):

" La ce scoala se face in Romania, nu trebuie sa fii inteligent ca sa ai note mari, mami. Oricine poate avea note bune, cu putina ambitie"-Ambitia fiind invatatul, dar esti prea puerila sa-ti dai seama.

| anonim_4396 explică (pentru Liceanul):

E problema mea ce intrebari pun. laughing Mult ai mai rumegat pana ti-ai dat seama ca ambitia = invatatul. SI nu, nu trebuie sa fii ambitios sa inveti, sunt multi care iau note ca au gura mare, ochi frumosi and ***. So ****.

| Liceanul a răspuns (pentru anonim_4396):

So...Ambitia asta ce presupune? Copiat cu siguranta ca da, si fiindca la examen nu poti copia, te-nseli. happy Du-te ma ca habar n-ai ce-i cu tine.N-ai chef de teme?(asta ai intrebat odata).Hm.Tu nu stii nici macar pentru ce mergi la scoala. happy

16 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

M-am uitat si eu la cateva videoclipuri, din curiozitate si lipsa de ocupatie, fiindca tot auzeam despre ea. Nu imi place deloc si nu am idee cum poate avea atatia fani, dar probabil ca media de varsta a celor care o urmaresc este in jur de 12-14 ani si sunt persoane similare ei.

| OnuOnulică a răspuns:

Mie mi se pare cea mia naspa vloggerita din lume e clar ca face vlogg numai pentru banii.
Eu nu am urmarito niciodata si nici nu o urmaresc...
De ce?
1) Are voce de drogată.
2) Arată ca o drogată
3) Se inbracă ca una.

| HueyFreeman a răspuns:

Toti acesti vloggeri wannabe romani sunt de rahat. Cu exceptia lui Zooc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, inainte imi placea dar acum parca prea s-a prostit. S-a incurcat cu smecherasi din astia plin de arfe-n ei, posteaza din Paste-n Craciun si atunci cand o face pune niste filmulete de rahat.
Toti isi pierd din farmec cand ajung prea sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sună oribil vocea ei, la fel și aspectul lasă de dorit.
Am observat că face lucruri cât se poate de obișnuite. Nici nu înțeleg ce văd toți la ea, cam toți vlogerii fără idei încearcă, dar poate ea reunește totul și face să arate mai bine.
În esență, e nașpa.

| PVAAVU a răspuns:

Te dispera unul dintre cei mai interesanti si amuzanti vloggeri romanesti.Din partea mea sa fie copilaroasa, ca macar invata.(9 la mate; 9, 55 la romana si a facut un videoclip "invatati cu cap". Spune-mi ce om care sta toata ziua pe sfant ar face un asa videoclip).Sie populara.

| qMiruq a răspuns:

P.s: mă bucur că ai aceeaşi părere ca mine! happy

| altuser a răspuns:

Inainte mi se parea ok ( cu vechea echipa...dar eram si eu mai mic si mai prostut) acum... face Craiova de rusine.

| Liceanul a răspuns (pentru altuser):

Iar tu faci TPU-ul de rusine.

| Gabi79 a răspuns:

Chiar si-a luat-o in cap cu fanii. Ai dreptate