| girllll a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele produse avon:tratament pentru pete, exfoliante, geluri de curatare, lotiuni tonice. ce ati folosit? ce rezultate au avut la voi? am, multe cosuri si nu stiu cum sa scap de ele... ce-mi recomandati? DAU PAPION CELUI MAI BUN RASPUNS

4 răspunsuri:
| Adellee a răspuns:

Referitor la raspunsul annim. el/ea isi da cu spirt pe fata.nu-i bine pentru ca spirtul arde si usuca pielea fetei.asa ca nu te sfatuiesc sa folosesti spirtul.fratele meu foloseste argila.isi face o masca de vreo 2 ori pe zi cu argila.nu miroase nici urat si sa stii c ala el are efecte.merita sa incercihappy

| valThina a răspuns:

Igiena trebuie s afie p primul loc si sa ai grija cu ce creme sau lotiuni te dai.nu mai incerca dupa auzite si da fuguta la un medic specialist...
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu cand am cosuri... le dau cu alcol etilic(spirt) se spune ca nu trebuie sa le storci pentru ca apoi in acel loc vor intra microbi...de exemplu eu imi dezinfectez toata fata cu spirt apoi peste aproximativ 3 minute dau un strat subtire de crema.

| diantzaa23 a răspuns:

Vreau sa spun ca in primul rind produsele astea de la avon ca cremele, gelurile de curatare si altele, nu sunt pentru tipul nostru de piele adica piele tinara dar pentru cei care au o piele mai pootin tinara! de fapt de la avon trebuie sa cumperi numai rujuri, luciu de buze, farduri, tusuri, creioane...numai nu creme! crede-ma am o matusa care se ocupa cu avonu si ea mi-a zis mai multe.eu te-as sfatui sa cumperi scrabul nou de la garnier care e special pentru adolescenti are functii 3in1...eu il folosesc de mai mult timp si crede-ma ca ajuta!