| アンドリア a întrebat:

Care ar trebui sa fie pasii de curatare a fetei la varsta de 16 ani? Am tenul destul de curat si nu ma machiez excesiv(fara fond de ten doar corector si putin rimel).Nu am folosit pana acum lotiuni tonice sau geluri de curatare.Mi-e frica sa folosesc produse din comert ca sa nu apara efecte negative sau imbatranirea pielii.

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Pai normal pasii sunt curatare tonifiere si hidratare. Daca spuneai ca folosesti putin machiaj ar fi foarte bine seara sa folosesti un demachiant bun happy Daca nu iti apar cosuri inseamna ca esti super norocasa.Cred ca la varsta ta e bine sa ai grija sa folosesti multa apa, sa te speli des pe fata si sa te demachiezi. Apa e cel mai bun remediu pentru orice tip de ten happy

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, eu folosesc produsele Elmiplant, sunt romanesti si NU au parabeni. Le folosesc cam de 4-5 ani si nu am avut probleme. Au o gama bogata, de la crema de exfoliere, demachiant, la crema de fata. Incearc-o si tu!