| AtIr a întrebat:

Ce parere aveti despre violenta? cum trebuie sa procedezi ca sa spui Stop violenta!? ce inseamna pentru voi violenta asupra femeii sau violenta in >familie?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Violenta in familie sau rele tratamente aplicate femeii ea ar trebui sa sune la 112 si sa faca plangere impotriva agresorului dar cum multe au o minte asa ingusta stau si suporta batai in sir pana cand un vecin sau cineva din neam spune autoritatiilor, asa ca curaj femeilor nu va plangeti cand iesiti la o cafea cu amicele voastre.