| AndreeaZM a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia taur? Barbatul din zodia taur?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sufletisti dar sunt incapatanati, traiesc cu unul in casa

| Zenithf a răspuns:

Proasta, eu sunt din 18 mai si am o parere foarte proasta despre mine. straight face

| OnuOnulică a răspuns:

Bărbatul din zodia taur sunt cei mai încăpățânati oameni din lume...
Dar foarte buni la suflet câte odată.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bărbatul taur? The best man!
Ca și femeia taur, de altfel (eu)! Lasă-mă să fiu modestă! : ))))))

| Sociopat a răspuns:

Romantici incurabili cu brutale accese de gelozie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbatul din zodia respectivă se autointitulează un ca fiind un taur comunal, când de fapt el nu este decât un bou banal.

| AndreeaZM explică (pentru anonim_4396):

Eu am o parere buna...Sunt foarte sufletisti cei din zodia taur, ....Nu am dreptate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaZM):

Ba da, sufletişti şi foarte ficăţoşi. Pe lângă asta, au o karma mereu pozitivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia Zodiacului

| hummmer a răspuns:

E un bou:-P

Răspuns utilizator avertizat