| ღKittyღ_1281 a întrebat:

Ce parere aveti? oana zavoranu este insarcinata cu tudy?

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei. Nu stiu ce sa spun pentru ca nu prea ma pasioneaza. Sincera sa fiu, am fost putin suparata cand am aflat ca s-au despartit si imi pare rau ca fac atata circ.
Numai bine!

| tpuu a răspuns:

Nu cred. dar na. nu cred ca ea ar glumi cu asa ceva. oricum pana la urma se va afla adevarul tongue

| nikollee92 a răspuns:

Eu nu mai inteleg nimica din zarva asta.Mie imi place ft mult de Oana si consider ca Pepe minte.Asta este doar parerea mea.Si nu, nu cred ca ar fi insarcinata cu tudy

| lighting a răspuns:

Ioi du-te si te impusca langa zavoranu si tudy...a si daca tot te duci, impuscai si pe ei