| denisman a întrebat:

Ce parere aveti? Se vor inchide sau nu din nou scolile dupa alegeri? Eu unul aud tot mai multi oameni spunand chestia asta

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da asa au de gand. Curs online pentru cine are tableta sau pe alese

| Adry05 a răspuns:

Mai degrabă închid că începe sezonu gripal și o să fie ditamai explozia de cazuri decât de faptul că au fost alegeri... cu ce credeți că le face lor mai bine că stăm în casă? serios acu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Auzi prost

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibil happy

| aXy99 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce s-ar închide? Cu ce influențează alegerile cursurile?

| Michaeel a răspuns:

Dacă au aveau de gând sa le închidă după alegeri nu le mai deschideau de loc.