| IgaLucas a întrebat:

Ce părere aveți...se închid școlile după alegeri?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Apai la cum merge treaba, este posibil sa se inchida inainte, nu vezi cate s-au inchis deja?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Pasarea malai viseaza"
Banuiesc ca esti elev.
☺☺☺☺☺

| DeyCj a răspuns:

Asta depinde de cazurile de covid; Oricum aşa cum se ştie aceste cazuri sunt mai mult statistice decât reale, deci depinde de ordine, nu de oameni.

| suntserios a răspuns (pentru DeyCj):

Cum adica statistice?

| DeyCj a răspuns (pentru suntserios):

Din moment ce s-a ajuns ca medicii să declare un pacient ce are pneumonie că are covid..., și asta doar că e plătit ca să stabilească diagnostic eronat... sau să oblige aparținătorii unui decedat prin șantaj legal să creadă că răposatul a murit de covid, când real răposatul a făcut infarct. nu prea are cum să fie altfel decât statistic.
Nu zic, da, există virusul ăsta, dar real nu e așa periculos pe cât l-au făcut ei să fie.

| suntserios a răspuns (pentru DeyCj):

Vorbesti rahaturi cu platitul pentru declarat covid. M am plictisit de rahatu asta de conspirație fara nicio dovada

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce dupa alegeri? Se vor inchide scolile unde apar probleme si aia e

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Niet. Nope.

| CleanHeart a răspuns:

Ar fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu văd de ce ar influența alegerile închiderea școlilor. Depinde doar de gradul de îmbolnăvire, nu de alegeri.

| Bariel a răspuns:

Au inceput sa faca proteste, orban vrea sa le inchida