| GoldandSilver a întrebat:

Ce pareri aveti despre Romania, ce credeti ca ar trebui sa fie schimbata la ea?

7 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Romania e o tara buna. in schimb oamenii nu prea happy Daca am fi mai civilizati si preocupati de propria persoana decat de "capra" vecinului, sa fim muncitori si sa invatam lucruri si de la vecinii nostri ar fi perfecthappy

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

TOTUL laughing))
Gluma-i gluma, dar consider ca ar trebui schimbati politicienii. Tara este frumoasa, am putea avea dublu turism ca in multe tari din Europa, si... ar trebui ca oamenii sa fie mai civilizati, pe bune.

| Vladuthz a răspuns:

Modul de gandire al oamenilor. Oamenii au in mod de gandire socant de retrogradat. Nici cei din evul mediu nu cred ca puteau avea un asemenea mod de gandire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poporul, politicienii, oamenii ce ocupă funcţii importante pe degeaba, etc.

Ar trebui schimbat tot, chiar şi forma de guvernământ.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Poporul big grin

| LorenaAnca a răspuns:

Romania e o tara superba, cu multe locuri minunate de vizitat. Chiar am vazut un reportaj pe internet unde arata cum vin americanii la noi sa manance o mamaliguta facuta ca la mama acasa. Din cauza politicienilor astora, care ne trag in jos si isi bat joc de noi si de tara asta am ajuns asa!

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Romania este o tara superba, ceea ce ne trage pe noi in jos sunt cei ce stau la conducere degeaba. Noi ca oameni suntem corecti si onesti cu toti cei din jur (majoritatea). Nu cred ca ar fi altceva de schiumbat la Romania decat
cei care stau la conducere in prezent(toti).