| frumusica80 a întrebat:

Ce pareri aveti despre lezbiene?

Dar de gay? ce credeti?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Am o sora mai mica care e lezbiana, mai fac misto de ea, o mai atac, dar e un lucru ciudat ce am vazut la ea, tine asa de mult la partenera ca se cearta si cu noi pentru ea, cand o suna sa plece la intalnire lasa totul balta, daca ii zici ceva sare in sus de fund, e un gest pe care nu l am inteles, e poate mai apropiata de ea decat de noi, ne a mintit fff mult si nu a recunoscut relatia pana nu am vazut cu ochii nostri, in concluzie nu am nimic cu aceste relatii atata timp cat nu ma deranjeaza, dar in Romania nu au loc, e prea mica tara pentru ei

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da. Exact cum ma asteptam.Toti se dau umani, toleranti in vorbe dar cand e sa ii vada pe strada ii injura si le zic ca a intrat dracu in eilaughing
Mentalitatea unui roman in secolul 21, aleterata de ce oare mare masinarie de manipulat minti?

| Flav a răspuns:

De gay nu comentez, e strict problema lor. As zice mai multe, dar imi iau stupid-uri si nici nu vreau sa-mi stric dimineata, adica somnul, ca urmeaza sa ma culc.
Despre lesbiene? Am vreo cateva fantezii cu ele, si nu e vorba de gatit.

| Pacala a răspuns:

Nici o parere. Deciziile legate de viata sexuala a fiecaruia privesc exclusiv persoana respectiva. Daca unu` e gay sau una e lesbiana, nu inseamna ca e mai mult sau mai putin om decat ceilalti. Fiecare cum ii place, asa face :p

| Barajag a răspuns:

Fiecare isi traieste viata asa cum doreste, cum suntem noi oameni, asa si ei, ori, nu putem trece mai departe de ei?

| Marynna a răspuns:

Parerea mea este ca fiecare poate decide ce face cu viata lui.Eu respect inclinatiile sexuale ale celorlalti.Insa,ma deranjeaza cei care fac panarama din asta.De exemplu, nu am nimic impotriva homosexualilor. Bun, poti fi homosexual, dar una e sa fii homosexual si sa faci ce vrei tu, si alta e sa iesi imbracat pe strada ca vai de lume.Cu asta nu sunt de acord.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristyn a răspuns:

OK stiu ca trebuie sa fim toleranti, dar nu in situatia asta; cu toleranta asta si cu acordul bisericii in oficerea casatoriilor intre pers.de acelasi sex, o sa reanviem sodom si gomorrah pe care Dumnezeu le-a dat foc, tocmai din aceasta cauza.:-(

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Apreciez la ei si la ele faptul ca au o minte deschisa si pentru ca nu le este rusine sa isi arate orientarea sexuala. Nu am absolut nimic cu ei si ele.

| ScandaL a răspuns:

Poi sincer eu nu am nici o problema. E alegerea lor.Intradevar mi se pare mai aiurea dar unele pers sunt chiar super de treaba big grin
Bafta!

| Alex4LighT a răspuns:

Nu puteti trai de ei si noi nu stim? Fiecare se orienteaza in viata pe ce drum vrea. Daca sunt gay sau daca sunt lesbiene e alegerea lor, nu inseamna ca sunt acum niste caricaturi sau mutanti.NU,sunt oameni ca tine ca mine ca toti.Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt plictisit de subiectul acesta, prea mult este tras de par in ultimii ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bolnavi si unii si altii. E foarte pacat pentru ca d-zeu a lasat femeia si barbatul. Sa mearga la un preot sa-i spuna ca sa se vindece dar sa vrea si cel in cauza.

| blake_9218 a răspuns:

Pai ...nu e vina lor ca sunt gay sau lesbiene. Depinde de organismul fiecaruia.

| Lucioo a răspuns:

Lezbienele sunt in regula gay huooooooooooooo