| mirelwshha a întrebat:

Ce pastile pentru memorie stiti? thinking
Nu ma pot concentra, iar anul acesta am si bac-ul... happy
dau si funda :p

Răspuns Câştigător
| Angel_8399 a răspuns:

Incerca cu lecitina.pe mine m-au ajutat mult cand am avut examene.retineam orice.si incearca sa consunmi ciocolata care contine lecitinahappy! Isi va face efectul si acea lecitina din ciocolata... sper ca te-am ajutat:* si succes si la bac cand o sa ailove struck

9 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna kiss. La farmacie gasesti MemoPlus. E chiar foarte foarte bun. L'am folosit si eu si te poti concentra pentru bac si nu e scump. Te pup kiss, Funda?puppy dog eyes

| Squmppaaaa a răspuns:

MEMO PLUS este cel mai bun pentru memorie si concentrare:*
Sper sa iti placabig grin

| VampireDeea144 a răspuns:

Eu stiu memo plus nu stiu daca ii bunbig grin fundita?batting eyelashes

| Deeaa_8846 a răspuns:

La amway sunt niste suplimenti ft buni...B complex iti recomand!

| andrei213 a răspuns:

Ia si u lecitina sau memo plus sau sunt niste pastile acvil sau ceva de genu asta e firma

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Pai incearca memo-plus.sa stii ca si lecitina e foarte buna.defapt amandoua sunt bune.succes la bac:*

| Proconsul a răspuns:

Memo plus! Functioneaza foarte bine!laughingeste si usor de gasit.

| Maria_9478 a răspuns:

Auu waiting.
nu iti trebuie pastile laughing puppy dog eyes.
te ingrasi
pai sunt mai multe metode smug :
1)mananci ciocolata love struck smug
2)cumperi licitina de la farmacie...e o ciocolata care te ajuta sa tii minte big grin daca nu sti :d. asculta-ma ca merge oh go on.
funda big grin?
nu am multe pe contul asta...
nici pe andraandru11 nu prea am rolling on the floor puppy dog eyes sad