| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta asta? care pare sa fie mai luunga ca celelalte din cauza grevei si lamuriti-ma si p mine care-i faza cu greva e vreo sansa sa se-nghete anul'?

Răspuns Câştigător
| princessmary a răspuns:

Pai sper sa nu inghete anul.nu vreau cryingcryingcrying...
pai vacanta asta vreau sa fie distractie MULTAA! cu my BFF

3 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Daca inghiata anul sa mor daca nu iau benzina si o bricheta, le dau foc pana se deschiata si de nu voti trezi voi cu 2 clase mai multlaughing)

| iauru a răspuns:

Daca u dai foc eu te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul sigur nu se va ingheta...in privinta asta poti sta linistitwinkingEu tot ce-mi doresc e sa dureze greva cat mai mult!