| Lyndsey a întrebat:

Ce planuri vaeti pe saptamana ce urmeaza? tongue

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Vreau sa ma bucur de ultima saptamana de vacanta happy

| Vans a răspuns:

Să cerşesc acordu părinţilor să mă duc la Finntroll.
Şi să-mi conving o prietenă să facă la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc cat mai mult.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Sa dorm!

| ILoveWeekends a răspuns:

Vreau sa profit de timpul ramas ca sa fac ce vreau

| punkbuster9988 a răspuns:

Inainte sa inceapa scoala as vrea sa citesc Biblia.Profesoara mea de romana (pe care o respect foarte mult si care mi a insuflat dragostea pentru literatura) mi a spus ca a incercat sa citeasca Biblia si ca nu a putut s o duca pana la capat.Majoritatea cunostintelor mi au spus ca e aproape imposibil de citit si tocmai de asta vreau sa incerc.Simt ca pot s o fac si sunt sigur ca ma ajuta foarte mult.

| Lyndsey explică (pentru punkbuster9988):

Tu nu iti dai seama ca nu poti citi Biblia intr-o saptamana? Sau ai inceput-o deja? Eu am inceput-o de mult si citesc cateva pagini in fiecare zi. E un sentiment unic atunci cand iti dai seama ca e o carte atat de frumoasa!

| punkbuster9988 a răspuns (pentru Lyndsey):

N am inceput o inca dar citesc rapid si sper s o termin. Oricum s ar putea sa revin asupra catorva pasaje pe parcurs findca nu cred ca Biblia se numara printre cele mai relaxante lecturi( saptamana trecuta am auzit o fraza plina de inteles asa ca m am interesat si am vazut ca e din Biblie si atunci mi am propus s o citesc). Daca mai intri pe mess m as bucura sa reluam conversatia de aseara( de data asta o voi trata cu seriozitate si sinceritate maxima-promit).

| Lyndsey explică (pentru punkbuster9988):

happy Bine o sa intru, dar nu stau mult. Trebuie sa ies sa fac niste cumparaturi. :p Intru chiar acum.

| georgegeorge90 a răspuns:

Merg intr-o statiune, tu?