| diana07 a întrebat:

Ce inseamna sa te uiti mereu la ceas la si 29? mersiwinking

10 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nimic

| morningstar a răspuns:

Inseamna ca e aproape si jumatate big grin. De ce ar trebui sa credem ca pentru fiecare minut exista cate o semnificatie?

| GoguSteriade a răspuns:

Inseamna ca e tarziu.

| diana07 explică (pentru GoguSteriade):

Ba nu k nu am spus ora....si nu ma refer la ora de fata.tongue si daca nu stii nu mai scrietongue

| GoguSteriade a răspuns (pentru diana07):

Bine, astept sa vad ce iti raspunde un cunoscator intr-ale privitului cadranului unui ceas.

| diana07 explică (pentru GoguSteriade):

Mersiwinking

| WhatheWow a răspuns:

Inseamna ca ori te uiti prea devreme ori prea tirziu.

| alex310 a răspuns:

Nimic, poate ti-a format ceva instinctual, crezand ca daca te uiti la si 29 inseamna ceva...de exemplu: cand eram mai mic, tin minte ca vazusem filmul de groaza""emily rose", iar apoi ma trezeam mereu noaptea, si cand ma uitam la ceas era fix 3:00, exact ca in filmwinking

| artistulpustiul a răspuns:

Nu inseamna nimic. Probabil ai vazut multe filme horror... Incearca sa numeri oi, poate asa vei adormi laughing...