| anonim_4396 a întrebat:

Ce poate pati prietenul meu daca m-ar lasa gravida? Eu fiind minora, ce ar pati cu politia? Fundita cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| 13 a răspuns:

Poi daca si el e minor, nimic. Daca e major. tot nimic. Doar in cazul in care vrea sa te paraseasca si sa te lase cu copilu. Atunci daca il dai in judecata staul il obliga sa iti plateasca pensie alimentara pana copilul ajuge la varsta de 18 ani. Sau in cazul in care tu declari ca ai fost violata.Si doctorii legisti confirma asta. Prin detectarea vanatailor sau a ranilor datorata fortarii tale in actul sexual, Face puscarie si iti plateste daune morale si chiar fizice.

7 răspunsuri:
| Roberto a răspuns:

Daca s-ar casatori cu tine nimic. Daca nu, corupere de minori si puscarie.

| bybuu13 a răspuns:

Daca parintii tai fac plangere la politie el poate face inchisoare big grin cel putin asa stiu eu...

| russyy a răspuns:

Este major happy

| alina_1454 a răspuns:

Depinde de parintibig grin Poate infunda puscariabig grin

| TrollHeart a răspuns:

Nu pateste nimic atata timp cat nu te-a violat!

| Cheetah a răspuns:

Daca el este major(peste 18 ani) poate face inchisoare happy sau daca sunteti minori vor avea de suferit parintii happy Funda?

| TheSims3Helper a răspuns:

Hmm... nu crezi ca e putin cam devreme? In fine, sunt aici sa te ajut. Nu poate pati nimica. Nu exista lege ca nu este legal sa faci sex daca nu ai 18 ani. Sexul e legal la orice varsta, mai putin celor mici ( 13 ani sau mai mici ). Deci politia nu ii face nimic, pentru ca nu are de ce. Asa ca fii calma, si distrati'va!