| LoOvE a întrebat:

Ce porecle bune ati gasi pentru numele Cristina? Dau funda!

P. S=Colegii imi spun crisoleta oh go on laughing

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Hey. Si pe mine ma cheama la fel. Mi se spune Krissy sau Kri. happy

Cristina : Christine, Krissy, Crii, Chrissu, Crissa, Tina, Nina, X-tina, Ina, Crista, Cristinica, Crissulette, Crisolette.

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Criss, Cristin, Cristyny, Cristinutza, Crissa

| Bogdana a răspuns:

Crissyhappy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Kiki, Cris, Cristinutza, Inna, Innutza, Tina, Tinutza, Cryssy, Cristine, Christine, Nina.
Mie îmi place foarte mult Kiki.

| Duudy a răspuns:

Ristinela' big grin,
Krys, Kitty, Tina, Crissu', crik, Didina, crisso, Crissu, Crissu, krizi, Titina, Cry, Tinka, Criftina, Tina, Christiana, Ristinela, Kitty, crisulica, Istina; x, kittinutza, Crispy, Crynu, Crycri, kyty, trixy!
Sper sa-ti placa love struck

| xoxxxoooxo a răspuns:

Krisy, Krissy, Cristinuca, Cristinutza, Criss, Ina, Inna, Cristine, Crissu big grin

| rahelyta a răspuns:

Eu am o prietena si ii spunem kiki happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o prietena Cristina si ii spunes Cris Cristina:Cris, Cora, Cristuletza, Cristinutza, CRISY si nu may stiu fundita?happy