| Paula1148 a întrebat:

Ce pot deveni in viitor (macar expunetiva parerile)
Despre mine: Imi place foarte mult sa ajut pe cineva, imi place forte mult sa vorbesc ( vreau sa spun ca mereu am idei noi ), imi place mult sa imi fac prieteni mult din diverse tari spre exemplu cea mai buna prietena a mea este din Turcia, de asemenea stiu sa vorbesc engleza ca si cum asi vorbi romana. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| loredana_7444 a răspuns:

Poti fi psiholog[numai ca in Romania nu se castiga atat de bine din asta. lumea nu are bani de mancare dar de psiholog nici atat]poate intr-o alta tara.iar ca part time job translator de limbi straine! eu cred ca e mare lucru sa ajuti oamenii si sa le faci viata mai frumoasa. ajutandu`i sa isi deschida inima, mintea si sufletul tie!

| Paula1148 explică (pentru loredana_7444):

Mersi happy schiar ma ghingeam sa fiu psiholog happy

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Eu spun cvă ai putea deveni, aşa cum vreau eu, arhitect. Adică schiţezi case. Mie îmi place mult. Am spus fiind că tu ai spus că ai multe idei noi.
Baftă :*.

| Patricia891 a răspuns:

Poti deveni translator la o vedeta de exemplu, stewardesa, poate profesoara, sau sau stii daca cineva vine in Romania poti deveni ghid happy unele exemple doar ti-am dat happy

| raadulica1999 a răspuns:

Stiu si eu, poate ambasadoare, sau psiholog, depinde ce iti place si tie sa faci