| cRs_9751 a întrebat:

Ce pot face daca nu se mai deschide telefonul (s5230)... am facut o resoftare gresita si nu mai se deschide, dar nici nu mai intra in "download mod". Ajutati-ma urgent va rog.

2 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Din pacate nu mai poti face nimic il poti duce decat la service si sa platesti ceva bani... si daca il ai in grantie garantia nu acopera resoftarea lui! deci nu mai a ce sa faci decat la servici big grin aveam acelasi tel dar eu nu am facut prostia asta inca mi s-a spus de la inceput ce nu trebuie sa-i fac etc...

| cRs_9751 explică:

Pai a trebuit sa il resoftez pentru ca bateria ma tinea doar o jumatate de zi. si am facut iar acest lucru pentru ca nu imi citea sim-ul (nici un sim: sim-ul lui frate-meu, unui prieten etc)