| gomen a întrebat:

Ce pot sa "devin" dacă mă duc la liceul Gerhardinum din Timișoara? O prietenă mi-a spus ca pot deveni ce vreau daca merg la liceul ala. Si știți cat e media de admitere si din ce voi da testul acela ca sa intru acolo?
Sunt clasa a VII-a.

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Poti deveni ce vrei? atunci pentru ce-ti mai pui intrebari? fa-te direct director... sfatu meu e sa te duci la un liceu pe un profil care-ti place happy. turism si alimentatie, arhitectura... ceva de gen..doar o profesionala in general garanteaza si un loc de munca in timisoara..nu cred ca poti sa devii orice cu un liceu succes