| kakolukia a întrebat:

Ce pot sa-i cumpar unui coleg deoarece maine este ziua lui? Vreau sa-i cumpar ceva simpatic si nu prea scump.
Mentionez ca nu exista nicio alta relatie intre noi in afara de prietenie,

Răspuns Câştigător
| CatalinaRapha a răspuns:

Sincer cand e vorba de baieti e mai complicatlaughing
Du te la un magazin cu suveniruri si cumparai o chestie micuta simbolica(sunt gen cani cu tot felul de descriei, sau diplome)etc nu foarte scumpe.happy! sau pune bani cu o colega si cumparatii un tricou din ala cu tot felul de"embleme"cum poarta baietii; o minge(daca ii place fotbaluul); un cd cu muzica preferata sau filmul preferatlove struck vedeti voi.te pup

2 răspunsuri:
| CaleMercury14 a răspuns:

Poti sai kumperi o rama foto ceva mai mare>>un ceas dragut>un set pentru bierberit daca are ce>>sau un parfum elegant

| Shaarawy a răspuns:

Un ceas! thumbs up