| Malinuca a întrebat:

Ce pot sa mai adaug la cadou pentru iubit pe langa o rama cu o poza!?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ciocolata sua ceva prajitura. Ca daca ii faci ceva simbolic... nu prea se au baietii cu astea. Mai bine ceva folositor, in cazul acesta - ceva bun de mancat.

| SefaTa97 a răspuns:

Un parfum sau o bratara

| matematician a răspuns:

Ai putea sa pui de exemplu un breloc cum cu initialele sau numele voastre, si cu data/luna/anul din care sunteti impreuna, eu zic ca ar apreciawinking, sau un ceas, un parfum, depinde de fondurile tale