| MickyloveAndySixx a întrebat:

Ce pot sa pun pe piele ca imi amorteasca, sa nu mai simt durere? big grin REPEDE UN RASPUNS! dau FUNDAAA!

6 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Buna!

Cand ai zis asta. m-am gandit la,, emo'' cum isi taie venele 0_o.
In fine. Cred ca doar cu o injectie ai putea rezolva asta.
Bafta!

| MickyloveAndySixx explică (pentru Satango):

Nu ma taii! (adica nu pentru asta imi trebuie acum) happy si nu sunt emo sunt rockrita! happy vreau sa imi fac o gaura in ureche! doar k ma dispera ca doare! la asta ma refeream! big grin mi-am mai facut dar nu ma durea asa de tare!

| yo547 a răspuns:

Unguent.

| MickyloveAndySixx explică (pentru yo547):

Pai ceva din ksa... fara sa cumpar!

| anutzaEu a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci la doctor.

| MickyloveAndySixx explică (pentru anutzaEu):

Pentru ce? raised eyebrows pentru sa imi faca gaura in ureche? laughing nu cred ca ar fi de acord! big grin