| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Ce poți să faci in casă când afară plouă și nu ai cum sa ieși?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Faci curatenie in casa, sau calci rufe, sau faci demancare, faci bunatati, curetii pantofii, speli podelele....sunt atatea de facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te cateri pe pereti

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru anonim_4396):

Am încercat cu mobila laughing. Era sa vină dulapu peste mine. Totuși am făcut in asa fel încât n-am crăpat azi si bafta mea s-a oprit si ploaia si afară direct rolling on the floor

| Turbo223 a răspuns:

Stai pe telefon, te uiti la Tv, vorbesti cu prietenii sau chiar i chemi la tine, daca ploua si e noapte va puteti uita la povesti de groaza, chiar si ziua sau sa dormi pana se termina ploaia happy daca se mai termina.

| FrateleDumy a răspuns:

Poti sa te uiti la un film sau serial, poti vorbi cu prietenii (eu asta fac), asculta muzica, citeste o carte (poate e cam plictisitor.), poti face ordine prin camera... Eu cam asta fac cand ploua. Sper ca te-am ajutat! Bafta!