| danaalexa a întrebat:

Ce preferati fetele dragute timide si vesele sau pe cele fitoase, indrasnezte si arogante? Inalte sau scunde?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prefer o fata mai timida. As vrea o fata care sa fie timida insa care poate deveni mai indrazneata in unele situatii. Prefer o fata care este timida insa stie sa se bucure de viata, este sociabila si vesela mereu. In legatura cu inaltimea, prefer o inaltime de 1. 70 -1, 75

| HBK a răspuns:

Sa aibe cate putin din fiecare, intr-un mod pozitiv.

| tim a răspuns:

Timide, nu cred ca e un criteriu dupa care sa placi pe cineva sau nu. iar daca sunt indraznete sigur sunt si fitoase si arogante, calitati nu tocmai care sa scoata o fata in evidenta sau sa o faca remarcata. deci daca sunt vesele si dragute cred ca restul se ajusteaza pe masura trecerii timpului. inalte sunt majoritatea, dar si scunde sunt destule, de asemenea nici asta nu l-as numi criteriu important la alegerea unei fete.

| danaalexa explică:

Luati in considerare si a2a intrebare inalte sau scundebig grin?

| mersifrumos a răspuns:

Prefer fetele din categoria 1
le detest pe cele din categoria 2 si as bate cateva ca sa ma linistesc
dezbaterea asta ar fi fost frumos daca ar fi fost pusa aici http://mersifrumos.ro/SocialDebates.aspx?folder=active pentru ca poti adauga in stanga sau in dreapta, dupa preferinte

| Lucifer a răspuns:

Inalte, indraznete, dragute si vesele big grin

| just4ubr2015 a răspuns:

Fete dragute timide si vesele pe scurt fete de casa nu inalte si fitoase