| DGL a întrebat:

Ce produse as putea incerca pentru imi putea defini parul cre?
eu folosesc o gama din italia si este foarte buna, se numeste echos line, sampon s9 si balsam c9.Ambele produse sunt bunicele, descurca parul si ii da luciu frumos. daca aveti intrebari scrieti-mi.lya

1 răspuns:
| saria a răspuns:

Daca e asa de buna gama respectiva de ce mai vrei si altceva,eu foloseam spuma, o aplicam pe parul umed si goo, pentru a rearanja doar udam parul putin.si uleiul de par sau cristalele ti le recomand,incearca mai multe produse,pana vei gasi ceea ce ti se potriveste,si nu merita sa dai sume mari doar pentru ca are un renume,ex eu cu produsele semi di lino,ma intelegeam f bine, si era ieftin, tot din it.