| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce reclama sau replica din reclama vi se pare cea mai enervanta? Mie aia cu leustean de gradina cu Andreea Banica! Voua? Finda cui ma face sa rad!

Răspuns Câştigător
| DrAg0SLykoz a răspuns:

Imi vine sa sparg televizorul si sa-mi dau foc cand o aud pe aia cu pasta de dinti(AquaFresh)...vara la 18:00 imi spune nopte bunastraight face

| MaNumescCumDoresc explică (pentru DrAg0SLykoz):

Pe mine ma enerveaza copilul ala negru din reclama aia de care ziici tu!

3 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Farmacia inimii, Catenaaaa laughing

| Kaennox a răspuns:

Mie aia cu bradutii....noua de ce nu ne cad frunzele laughing....suntem rezistenti laughing))