| Mayyyyyy a întrebat:

Ce regretati cel mai mult in viata >>voastra?
>dau funda celui mai frumos raspuns:
>dau 2 voturi restului:
>specificati si de ce?!
>si varsta pe care o aveti!

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

CEl mai tare regrat ca nu mi-am cunoscut tatal a murit cand eu eram mica cred ca o data sau de doua ori l-am vazut e trist ca incar aproape in fiecare zi sa imi amintesc chipul lui dar nu pot iar voce nu i-am auzit-o niciodata. asta regret in rest nimic il "cunosc" daca se poate spune asa din ce mi-au povestit alti.asta regret in rest nimic 17 varsta mea pa

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce regret?
Faptu ca nu am deschis ochii mai devreme.
Faptul ca am fost copil multa vreme.
Faptu ca am facut unele alegeri care nu au 'meritat'.
Faptu ca am abandonat scoala.
Faptu ca mi-am suparat parintii rau.
Regret ca nu am ascultat de tata cand mi-a spus anumite lucruri.
Nu gandeam. aveam 17 ani credeam ca tot ce zboara se mananca.
In o fractiune de secunda am abandonat scoala.
Am inceput sa beau sa fumez. sa merg in cluburi, baruri.
Ce poate face anturajul.
Pana nu te lovesti de tocul usi nu vezi pragul happy
Degeaba tot incerca tata sa imi explice unele chestii
Eu nu intelegeam.NU vroiam sa inteleg happy
Credeam mai mult in acel 'prieteni' care m-a lasat balta la prima 'problema' aparuta.
Ascultati de parintii
Viata e grea. Mai ales in aceasta tara de tot 'rasul'
Ca sa reusesti ceva in Romania trebuie sa calci pe cadavre.
Ce pot spune mai mult?
Am facut multe greseli.
Dar acum tot ce conteaza este ca...
Am ales calea cea buna. Am luat-o pe drumul cel bun.
Mam redresat.
A trebuit sa trec prin atatea belele, scandaluri, probleme cu multa lume ca sa vad ca...
Viata nu e asa cum o credeam eu
toti se dau prieteni.
Dar nu exista prietenihappy Exista doar ' frati '
Cine face ca mine... Ca mine sa pateascahappy

| Mayyyyyy explică:

Eu regret multe in viata mea, dar nu am obiceiuri proste etc!
Regret ca nu am curajul si forta de a riposta in fata celor care ma calca in picioare! Celor care ma judeca! si ma critica!

| allyssa a răspuns:

Regret ca nu am avut curajul sa lupt pentru baiatul pe care il iubeam;
regret ca am avut incredere in niste persoane care m-au dezamagit cumplit;
si cel mai tare regret faptul ca desi am facut unele greseli nu am invatat nimic din ele si nu am reusit sa evit sa le fac din nou. sad

| CrazzyXgirL a răspuns:

Regret ca n-am curaj, sa spun oamenilor tot ce gandesc si mai ales persoanei care o iubesc, dar acea persoana nu stie.sad
am 15 any...wave happy

| TheDaughter a răspuns:

Regret ca nimeni nu mai crede in iubirea adevarata...cassandra 14 ani

| IrinaAniri a răspuns:

Pai cred ca cel mai mare regret este o despartire in cazul meu... pentru ca m-am desp mai de mult de un tip pe care acum il plac foarte mult...

| sisoloco a răspuns:

Unele obiceiuri rele din viata de zi cu zi...

NU vreau sa imi distrug plamanii si ficatul...

18 ani

| ankaakna a răspuns:

Regret ca tara noastra a ajuns in asemenea hal.crying Am 12 ani.

| Oanaşiatăt a răspuns:

Ca m-am nascut.
Viata mea e un rahat.
12 ani.