| Cracaaaaaaaaaaaan a întrebat:

Ce regretati ca nu ati facut pana la varsta voastra?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am avut nimic de pierdut, atat timp cat nu imi lipseste nimic ce imi doresc in viata sant implinit

| AnemonaP a răspuns:

Nu regret nimic, toate la timpul lor, nu mă grăbesc și nu pun preț pe vârstă.

| mentholinks a răspuns:

Ca nu imi amintesc cum am creat materia ca sa o pot controla.

| Lukasssz a răspuns:

Ca nu am reusit sa fac un nou record mondial pentru "cele mai multe masturbari intr-o zi ".

| 1997onur a răspuns:

Sunt o gramada

| CIaudiu a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu reusit sa fiu nepasatoare fata de parerea unor oameni din jur, in anumite situatii.

| TheStrategist a răspuns:

Nu regret nimic.

| AlienGod a răspuns:

Nu regret absolut nimic.