| pretzel a întrebat:

Ce remedii stiti ca sa leshin?:S crying ve rog... urgent

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Tine`ti mult respiratzia, nu manca, dar nu`ti recomand. poate o sa dai cu capul si o sa ti`l spargi daca nu te va prinde nimeni atunci cand vei leshina, sau in cel mai rau caz ai putea sa-ti inghiti limba si sa mori sufocata.nu te juca cu asa ceva!

| Dariana a răspuns:

Mai bine mananca creta ca sa te dara capul si sa faci febra daca vrei sa pari bolnava sau ceva de genulthinking
Oricum bafta, cred!thinking

| GeorgianaElena14 a răspuns:

Stai nemancata mult timp ca si cum ai tine post negru...Si te asigur ca vei lesina fara probleme. Mi s-a intamplat si mie.Nu am mancat cand am fost la biserika, dupa m-am dus cu bunica pe la o femeie apoi cand am am ajuns acasa nu am apucat sa mananc ceva ca m-am invinetit toata la fata nu pute-am sa imi tin ochii deschisi si am lesinat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa lesinilaughing...eu de ex nu am dormit 26 h si apoi am adormit pe scaun la info, am ramas la ora doar ca sa nu pierd lectia. oricum unii nu lesina asa usor, eu de ex n'am lesinat niciodata, ce e drept imi scadde glicemia dar de lesinat n'am lesinat niciodata. pupici:*