| Anndra14 a întrebat:

Ce sa contina un troler pentru o excursie la munte de 3 zile? App. Sunt fata si am 13 ani happy

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Nu stiu ce legatura are ca esti fata si ai 13 ani. Adica, in afara de posibile absorbante, bagajul ar arata la fel indiferent de sex si varsta.

Ia niste haine mai groase, dar si haine mai subtiri. Daca urci pe munte, uneori mai trebuie sa dai jos din haine, iar cand stai pe loc sa le pui pe tine.

Ia niste incaltari adecvate, gen ghete. De preferabil o pelerina de ploaie, si restul chestiior pe care le-ai lua oriunde altundeva. Dar ca regula, la munte e mai frig decat in alte parti.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Chestii care ti-ar fi utile?!

| R0R0 a răspuns:

Haine,obiecte de igiena personala (prosoape, sapun -poate nu sunt). Poti sa iti pui si ceva de rontait.

Răspuns utilizator avertizat