| Hauhauhau a întrebat:

Cum trebuie sa fie o "excursie adevarata" de 3 zile la munte cu colegii? exemple de glume, chestii

2 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

Jocul invarte sticla cu fete si baieti intr-o camera de hotel! Apoi urmeaza un party cu muzica la maxim ca sa treziti hotelul! Pe munte cu sacul faceti trenuletul si, daca, mai este timp, vizita la bran ( casa groazei) si o cina la un restaurant bun!

| rikki_2469 a răspuns:

Pai eu am fost in excursie de 2 zile doi ani la rand. a fost bestial. noi neam distrat jucand adevar sau provocare laughing e foarte tare thumbs up, asa, spunand bancuri intre noi, povestindune momente amuzante din viata ta. asta in masina sau autocar. seara, la pensiune daca faceti petrecere aveti ce va distra thumbs up. la culcare jucati adevar sau provocare din noulaughing faceti poze in camera cu fetele, ma rog k cine dormilaughing radeti toti si simtitiva bine asta e secretul