| smileforme a întrebat:

Ce sa fac? am atati de multi prieteni... si totusi ma simt atat de singura... crying cand st cu ei toti imi zambesc vb, radem, da cand simt nevoia sa vb sa ma descarc nu pot vb cu nimeni s parca fug de mine straight face offf mi-as dori o viata normala!
ce credeti? ce ar trebui sa fac sa schimb lucrurile?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai multi prieteni, dar esti singurahappy
Mi-ar placea sa te ajut, dar tu ai nevoie de o prietena realahappy
Cauta si vei gasi.Si daca nu gasesti nu iti pierde nadejdeahee hee

| Bacemi a răspuns:

Si eu trec de multe ori prin astfel de stari. E greu de multe ori pentru ca as vrea sa fie altfel. Din pacate e greu sa iti faci un prieten in adevaratul sens al cuvantului. Uneori e si vina noastra. Nu stim sa aratam ce vrem de la ei. De multe ori as simti nevoia sa am pe cineva alaturi pur si simplu. Sa fie cineva care sa ma asculte si sa ma inteleaga. Si sa fie langa mine in carne si oase. Nu ar conta ca nu ar putea sa imi dea un sfat extraordinar. Ar conta pur si simplu prezenta de spirit. Sa arate ca vrea sa imi fie alaturi. De multe ori simt ca as cersi prietenia. Nu e un sentiment prea placut.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Vezi din celula in celula baieti cum se antreneaza
Pumni in zid picioare, vene isi reteaza
Am o gramada de ''tovarasi'' si inca totusi prea putini
Nu ma cred decat in ''mine'' e mai bine

| Green a răspuns:

Ai o viata normala, dar ar trebui sa iti faci prieteni mai apropiati, sa le castigi increderea!
Si asa te vor asculta si ei pe tine, dar sa-i asculti si tu pe ei!
Ca asa si eu pot vorbi si rade cu colegii dar cand vreau sa le zic ceva fug mancand pamantul laughing

| TzrM a răspuns:

Cauta-ti un prieten adevarat, e mai greu, dar il vei gasi...asculta ce au de spus altii, spoi spune-le si tu. descarca-te doar unei persoane

| car3less a răspuns:

Daca nici unul dintre ei nu te asculta nu inseamna ca nu ai o viata normala...
fiecare are propriile probleme si din ce in ce mai putin timp sa le asculte pe ale celorlalti... trebuie doar sa gasesti un prieten adevarat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca esti sa zicem placuta prietenilor si te plac probabil pentru ca cred ca esti pe placull tuturor asta nu inseamna ca ai o viata anormala. mai pe scurt fa-ti un prieten sa una nu mai multi pentru ca nu o sa faci fata consecintelor am trecut prin asta si nu-mi mai trebuiewinking iti zic eu fa asa cum crezi u ca e mai bine