| xAnDrAx a întrebat:

Ce sa fac ca el sa fie topit dupa mine(nu numai eu) ma gandeam la putina indiferenta voi ce ziceti?:*

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Sa stii ca nu trebuie sa faci nimic special, gen sa-ti schimbi coafura, sa iti schimbi stilul vestimentar si lucruri de acest fel.Indiferenta este un mod bunicel prin care poti atrage atentia cuiva,dar trebuie sa fii sigur inainte ca si el simte ceva pentru tine,cat de cat,da-i de inteles ca esti geloasa gen"hai ca am vazut cum te uiti la ea" sau "degeaba spui ca nu,se vede ca iti place",sa fie un fel de gelozie ca intre adolescenti. Poate ca va merge pana la urma, dar daca el nu te place, trebuie sa mergi mai departe ca stii si tu, inimii nu ii poti porunci. Poate ca el te considera o amica si nimic mai mult, si iti spun toate chestiile astea din proprie experienta.Pana la urma, am ce dat eu vazand ca el nu reactioneaza in niciun felsad

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Hmmmm. nu cred ca ar merge indiferenta, daca tu esti indiferenta atunci va fi si el. Incerca orice alceva

| AnonimaOk a răspuns:

Pai cu indiferenta nu stiu in ce masura ar merge. Ai putea sa il faci sa creada ca nu mai tii la el si nu cred ca ar fi ok. Doar spune-i lui ce se intampla de nu e asa atras la tine (asta gandindu-ma ca sunteti impreuna...)

(daca nu esti cu el sau ma rog vrei sa-l atragi pur si simplu ) :
-poarta haine sexy
- fa-ti coafura sa arate bine
- foloseste un parfum puternic, cu impact dar nu exagera
- machiaza-te cu finete
- arata-te mai senzuala, recurge daca vrei la gesturi de tandrete...
Mult noroc ^_^

| Colors a răspuns:

Indiferenta intotdeauna doare! Cu cat ii arati ca devi mai indiferenta fata de el cu atat se va apropia mai mult de tine!

| XxFlorin22xX a răspuns:

Normal.dar nu prea multa ca rupi firu' daca intelegi ce vreau sa zicwinking