| Annapro a întrebat:

Ce sa fac ca sa fiu mai inalta? Nu sunt foarte mica de inaltime dar a dori sa ma fac mai inalta pentru ca sunt fete de varsta mea cu un cap mai mari decat mine... Funda + vot tongue.

Răspuns Câştigător
| venilla a răspuns:

Incearca sa faci mai mult sport. Cand e vorba de inaltime, baschetul si inotul ajuta foarte mult, dar trebuie sa faci asta in timpul pubertatii, atunci cand incepi sa te dezvolti. Iar daca vrei sa pari mai inalta inca de pe acum, incearca cizme sau sandale cu toc ortopedic, sunt comodesi si ajuta coloanawinking

5 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Am o prietena care a jucat foarte mult volei si cica s-a inaltat thinking incearca si tu.

| Smilee4Mee a răspuns:

Fa sport: Handbal, volei... Stai atarnata de spalierethinking (eventual iti pui greutati pe picioare in timp ce stai atarnatabig grin)Sper ca te.am ajutat:*

| KamaSutra a răspuns:

Joaca foarte mult baschet si fa foarte mult inot

| madymadalina99 a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda sa faci mult sport(baschet, handbal etc), e bine si pentru sanatatea ta si te si inalta, dar daca practici prea mult s-ar putea sa ai dupa probleme si sa te inalti prea mult... oricum mai poti sa alergi si prin parc, sa mergi mult cu rolele etc sau poti sa iti pui cel mai usor niste pantofi cu toc ortopedicwinking Succes!

| klaus15 a răspuns:

Joaca basket sua volei!