| XxAnonimuXx a întrebat:

Cum pot sa fiu si eu mai inalt? o fata are tot aceeasi varsta si ii mai inalta decat mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iwliia a răspuns:

Sa faci un sport:Baschet, volei, handbalhappyFundaaa?

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Mananca Danonino.

| DWDT a răspuns:

De obicei fetele cresc in inaltime mai repede decat baietii. poti sa faci diferite sorturi gen volei, baschet

| lVlad a răspuns:

Cel mai eficiant lucru care te ajuta sa "cresti mare si voinic", incercat pe pielea mea bronzatalaughing este inotul.laughinglaughing

| Paduraru a răspuns:

Inotul te ajuta foarte mult sa iti dezvolti musculatura nu pentru a creste in inaltime. uitate frumos pe net ca este un program pentru baschetbalisti."Air alert". fa programu ala si o sa iti creasca si detenta si o sa cresti si in inaltime big grin