| Geo_4096 a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma mai ingras putin? Am slabit prea mult si nu-mi place sa fiu asa de slaba.Sunt PREA SLABA! Helpcrying

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Cel mai indicat ar fi sa mergi la un nutritionist.

El iti spune cel mai bine ce trebuie sa faci.

O seara placuta!

5 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Geo ia-ti niste vitamine pentru pofta de mancare? Ai pofta de mancare? daca ai nu mai iei vitamine ci mai bine du-te la un nutritionist poate iti recomanda o dieta pentru ingrasare

puuup

| PauLa.M a răspuns:

Hai sa facem schimb straight face
eu ma simt grasa la 1. 73 [58 kg]...si tu prea slaba.

| Crs a răspuns:

Ahh si eu am cam aceeasi problema, am slabit si nu-mi place asa sad Nu am slabit mult dar se cunoaste... si nici macar nu stiu de la ce am slabit ca mananc la fel ca intotdeauna, n-am tinut vreo cura de slabire. cred ca ma voi pune mai mult pe mancat si sa nu mai fac sport o perioada thinking :-s. mai sunt si niste tratamente pentru ingrasat dar nu ti le recomand ca de la celea te vei ingrasa mult. incearca sa mananci mai mult si sa nu mai faci sport prea mult :-s :*

| NomberOne a răspuns:

O zi sau 2 de mancaruri grase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa te ingrasi cat mai natural sa nu bagi in tine pastile sau alte tampenii :)
Incepe sa mananc cat ma gras dar sanatos si nu exagera :) mananca din ce in ce mai mult si apetitul tau se va deschide incetul cu incetul. Multe fete isi doresc sa fie slabe asa ca bucurate din plin :)

http://www.slabsaugras.ro/SitFiles/articol_no_ph.php?id=41&idsec=3
www.flu.ro/articole/.../Vreau_sa_ma_ingras.html
www.csid.ro/.../ajutor-vreau-sa-ma-ingras-4558423/

iti sugerez aceste site-uri care te vor ajuta cu siguranta :)