| Badpornyy a întrebat:

Ce să fac că sunt plictisit mort, am incercat film, Facebook, Instagram și nu mai știu ce să fac. Recomandări serioase PLS

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Citeste o carte sau gateste ceva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te plimbi.

| Design2021 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te integrezi intr-un grup si sa iesi sa socializezi. Te poti inscrie la un sport.

| Badpornyy explică (pentru Design2021):

Cu băieți nu? Ptr că fetele fug dacă sunt într-un grup de prieteni pentru că sunt urât. oricum n-am prieteni

| Design2021 a răspuns (pentru Badpornyy):

Faptul ca esti frumos sau urat nu are treaba cu a lega prietenii. Caracterul tau conteaza cel mai mult.
Banuiesc ca nu ai prieteni pentru ca nu faci nimic in sensul acesta.

| Badpornyy explică (pentru Design2021):

Păi da dar ca să fiu sincer nici nu prea știu ce să fac pentru că încerc să vb cu fete și băieți pe Facebook sau insta dar nimeni nu-mi răspunde și mulți fițosi îmi zic pa sau lasă-mă și nu a fost unul au fost mulți

| Design2021 a răspuns (pentru Badpornyy):

De obicei prietenii nu se fac pe Facebook sau insta, ei se fac cand socializezi cu ei in fata, ai vecini, colegi scoala, diferite cursuri, sporturi.

| Vieriu_Dănuț_1998 a răspuns:

Fa o bauta cu prieteniilaughing)