| alexutzaTaa a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc rau de tot am incercat sa citesc sa joc carti dar tot ma plictisesccccccccc...

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Daca ai tableta cu android te poti juca jocuri (daca vrei iti dau niste exemple de jocuri anti plictiseala), te poti uita la filme, s-a te joci pe internet jocuri, s-a te uiti la TV, incearca s-a faci ceva de mana cum ar fi origami, du-te pe afara cu bicicleta, plimbate cu prietenii etc. Poti s-a faci multe lucruri interesante cu putina imaginatiewinking

2 răspunsuri:
| tequillaXd a răspuns:

1. Joaca jocuri pe net (sunt o groaza foarte interesante)
2. Citeste (carti cu vampiri sau de dragoste, depinde ce gusturi ai)
3. Poti sa inveti sa faci ceva suplimentar.
4. Poti sa te inscrii la volunatriate ( o sa te ajute mai tarziu)
5. Gateste, asta te-ar putea relaxa
6. Asculta muzica
7. Filme, multe filme happy (Gossip Girl)
8. Pe afara cu prietenii
9. Deseneaza
10. Inscriete la cursuri de dans/chitara.
Sunt foarte multe lucruri interesante de facut. Succes!

| Mihaela1964 a răspuns:

Fa o prajitura,fa curat, asculta muzica, iesi in parc, du-te la o inghetata, plictiseste-te ca e fain si o sa-ti fie dor de asta...