| Deejay9051 a întrebat:

Ce sa fac daca am luat nota mica in teza la mate, inca nu mi-a adus teza dar cred ca am luat 5 sau 6, ce sa le zic la parinti sa nu se supere, nu ma bate dar se supara pe mine si nu imi placestraight face plz careva...

2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Pai spune-le pur si simplu orice parinte se va supara ca sa nu se supere trebuie sa iei mai mult de 8 ii stiu pe ai mei eu am luat 9 in teza la istorie sh tata nu prea mai vrea sa ma lase la olimpiada da asta nu inseamna k e un capat de tara si nu iti face griji pentru urmatoarea teza poate parintii tai vor hotara sa te duka la pregatire dar mai bine punete pe invatat eu is in clasa 8 sh mie tare greu la mate pentru ca sincer iti spun nu imi pl deloc

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Spune-le si tu ca nu ai putut mai mult...te-ai straduit...vezi si u ce ziciwinking