| kisulea a întrebat:

Ce sa fac daca ma inrosesc foarte tare cind imi este cald, sau ma emotionez, sau pur si simplu, poate sa-mi arda fata... ceva remedii? in afara de machiaj.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Http://ep.imgci.com/PICTURES/CMS/61200/61273.3.jpg Si astuia cand castiga cate un trofeu important i se inroseste nasul. Fiecare cu corpul lui. N-ai cum sa previi sau sa repari chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici machiajul nu e chiar un ''remediu''. Partea proasta e ca nu poti sa opresti chestia asta cum nu poti sa opresti nici transpiratia, e normal. Partea buna e ca baietii apreciaza fetele care rosesc, cel putin asa am citit.