| ριтιкaa1998 a întrebat:

Ce sa fac daca ma simt singura? De 2 luni nu mai am prieten.

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Hai pe la mine. Jucăm șah, vorbim despre politică, școală, știi tu, ne distrăm și noiwinking

| frostxtq a răspuns:

Bucura-te de timpul ramas pentru tine, fa lucruri care te bine dispun. Nu trebuie sa ai neaparat iubit ca sa nu te simti singura. Poti sa ai si sa te simti la fel.
Mergi la shopping, coafor, manichiura, masaj, spa happy

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu e grav daca e de 2 luni fara un prieten
asteapta 1 luna jumate sau saptamani bune sa-ti gasesti un prieten sau possibil iubitwinking

| AntiHero a răspuns:

Poti incerca sa iti gasesti alt prieten laughing Iar 2 luni nu sunt chiar atat de multe, cateodata e bine sa mai iei cate o pauza happy

| IuseinLavinia a răspuns:

Buna, ti-as da un raspuns banal. Fa-ti un prieten, dar stiu ca nu de raspunsul asta n-ai nevoie.
Deci este ceva mai complicat. vrei sa mai dezvolti intrebarea?

| ριтιкaa1998 explică (pentru IuseinLavinia):

Da,pai sincera sa fiu nu gasesc persoana potrivita. Asta e problema. Vreau si eu sa ma indragostesc de cineva si sa fim impreuna. Da stiu parca as avea 11 ani laughing dar chiar asa simt in momentu asta.

| IuseinLavinia a răspuns:

Da, poate ai simtit asa si din cauza evenimentelor care au fost in luna decembrie dar nu te grabii. Ce-i al tau e pus deo-parte!