| Ana2225 a întrebat:

Ce sa fac daca mama vrea sa ma duca in strainatate si tata nu? Parintii nu sunt despartiti!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu cu siguranta as ramane in tara, insa tu ar trebui sa faci ceea ce simti. Sper ca parintii vor cadea de acord si iti vor respecta decizia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceea ce crezi ca este mai bine pentru tine
asta poti doar tu sa decizi nu o poate face nimeni in locul tau
mult succes

| Viitorulapropiat a răspuns:

Depinde de ce-ti doresti tu si la cine ti mai mult.In aceste momente trebuie sa te gandesti bine, ca sa nu regreti mai tarziu.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Fă ce simți, dar asta e o decizie de maximă importanță! Gandeste-te bine! Ei îți vor respecta decizia dacă asta te îngrijora.

| Pizzaislife a răspuns:

Pai le spui si parerea si dorintele tale si vorbesti cu ei pentru a va pune de acord impreuna