| XxMyselfxx a întrebat:

Ce sa fac daca sunt prea dezvoltata nu imi incap sanii in nicio marime de sutien?

16 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti faci sutiene la comanda. Nu vor arata la fel de "sexy" ca cele produse de anumite firme renumite cum ar cele produse de "Triumph", "Axami", "H & M" sau "Jolidon", dar poti fi sigura ca vor fi functionale si confortabile, utile. Multa sanatate.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți comanzi sutiente făcute la comandă.

| RainmakerX a răspuns:

Nu mai porti. Le inlocuiesti cu maieuri?

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing Cică : Nu mai porţi.

| R0R0 a răspuns:

Porti bustiere.

| Idkidk a răspuns:

happy Câţi ani ai? Eu port mărime mare, încearcă nişte bustiere de alea mult mai mari!

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Cat de mare?

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Mai mare decât cea mai mică. rolling on the floor

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Esti sexy tu asa

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Știu.
Tu pari o diavoliță sexy.winking

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Mrr, nebuno

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Diavloiţa mea. rolling on the floor

| DryIce a răspuns:

Ii legi la curea sau ii dai pe spate. Cum sa spui asa ceva, da big mama alea de 150kg care tot au sutien :I esti culmea. Daca vrei sa slabesti sunt proteine care slabesc, am vazut la sala. Sau pastile de crestere a metabolismului.

| blAster85 a răspuns:

Lasa asa totul, nu modifica nimic, baietilor le plac sanii marihappy

| SebylVane1890 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......nti-nu-am/
Suferinda de dubla personalitate?

| Lorena1814 a răspuns:

Micsorare a bustului sau poarta bustiere daca ai sani mari