| inger02 a întrebat:

Ce sa fac? heelp me!
as vrea niste sfaturi big grin unui baiat ai place de mine si m-a intrebat daca si mie imi place de el dar i-am zis ca tin la el ca la un pieten nimic mai mult. dar ma cheama mereu prin oras nu a prea lasa ma ia in brate nu stiu cum sa ai zic ca ma enerveaza insistenta lui. ce sa fac? se supara pe mine din orice. ce sa fac? cum sai arata ca nul mai suport. eu il inteleg nu vreau sal ranesc dar ma enerveaza. funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Cloudless a răspuns:

. suna aiurea, dar asta e. n-are sens sa iesi cu el doar din mila, deci spune-i clar in fata ca isi sacrifica prietenia cu tine. Daca continua. cred ca iti dai seama ce trebuie sa faci.