| Rose_2860 a întrebat:

Ce sa fac sa imi mearga statusul la mess? Ma chinui de o ora, il inchid il deschid, l-am si reinstalat si degeaba.

5 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. O sa apara singur.Si mie mi se intampla.De multe ori pun statusul si nu se vede, daca nu stau la pc si imi apare "idle" apare si statusul.Ai putina rabdare. happy

| D A R i U t S s A a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. O sa apara singur. Mi se mai intampla si mie daca nu stau la pc imi apare "idle" si statusul o data cu "idle". Deci ai doar putina rabdare ca o sa apara!

| resp3ct a răspuns:

Nu e de la tine, nu ai ce sa ii faci.Seara,cand e mai multa lume se face lag si nu apare.
Rabdarehappy

| Daniel TM a răspuns:

Daca esti pe invizibil treci pe online, ca poate asta este cauza. Din cate stiu eu statusul nu e vizibil decat cand esti online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca nici mie nu imi merge