| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa ma placa fetele, sunt un tip mai timid, si nu prea am priza la fete, cum sa ma comport, daca vreau sa-mi fac o iubita? Cum sa-i atrag atentia si sa o cuceresc, daca ea nu pare prea interesata?

Răspuns Câştigător
| Skillet a răspuns:

Hai salut. e 12 noaptea pe aici si nu tare am ce face deci hai sa incerc sa te ajut.ai intrebat mai sus cum sa te comporti. uite. faza cu fi tu insati.pf...numi comvine.sa fi genul de baiat de treaba.adica sa fi atent.sa ii aprobi pe ceilalti si daca nu au dreptate.sa nu te bagi in seama prea mult.si cel mai important lasa fetele sa moara dupa tine. tu nu sti dar cu siguranta multe fete se uita dupa tine.si ai mai spus ca esti timid.no problemo, si eu asa eram pana in a 8 dar in a 9.am inceput sa agat fete.la inceput vorbeam pe mess. dupa doar pana la urma tot trebuia sa ne intalnim.deci bine ne intalnim si cel mai important.sa o faci sa rada dar sa fii serios cand trebuie.sa o asculti mereu.sa ii zici chesti dulci de ex"daca zice ca nu-i sta bine parul tu sa-i zici ca nu-i adevarat" dar sa nu te iei in gura cu ea pentru asta.asa pe ton moale.si pf dupa cum stiti.mai multi baieti vreti sa fiti ca genu aia de tipi rai.no way guyz.multi dintre tipi aia rai sunt nimic.si eu l-am batut pe unu de dracu la luat. i-am spart buza si i-am rupt nasu numa ca a fost smecher.deci.in concluzie:nu fi prea smecher dar nici prea bleg. vorbeste cu fetele intreabale ce fac.mai iesi prin oras cu ele, mai iale un suc.si incet incet o sati treaca si timiditatea.frate am fost a 9 si am umblat cu una de a 11 laughing wtf man/nici nu mi-a venit sa cred.nah ce sa zic trebuie sa stii ce sa faci\o scuzama am omis un lucru.sa te ingrijesti ff bine daca vrei sai atragi atentia. adica: sati aranjezi parul.sa ai haine frumoase, sa mirosi bine.sa nu fi murdar.si sa nu fi prost de spargi asfaltul.cam astea ar fi ce tiar trebuii. e simplu asa am facut si eu. good luck si noapte buna big grin

48 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

De multe ori fetele sunt interesate de aspectul fizic al unui baiat si mai putin de aspectul interior.Astfel de fete nu merita sa fie bagate in seama.
Partea cu timiditatea o sa treaca in timp, tu trebuie sa te gandesti ca atunci cand abordezi o fata nu ai nimic de pierdut.
Fii cat mai sincer si foarte relaxat asta e secretul!
Mult succes!

| spy2o a răspuns:

Nu mai e de actulitate intrebareabig grinlaughinge exact opusul meulaughing, extremele se atragbig grin. e foarte nebuna...rasfatata,zvapaiata...si totusi f dulce si sensibilawinking, deci am reusitlaughingbig grin

| CarLa_7372 a răspuns:

E adevarat, lasa timiditatea la o parte, comportate bine cu ele si poartate naturalwinking

| デイダラくん a răspuns:

Pai sunt fata siti zic cauta sa o ajuti fara a fi pisalog si fara sa pari papagal si daca nu o cunosti rogi pe cineva sa tio prezinte(desi pe ele le intereseaza aspectul fizic )daca e cu tine in clasa sauo cunosti, ajut-o la invatat, nu stiu fii tu insuti daca nu o intereseaza, cauta pe altcineva dar nu strik sa incerci

| Mircica_9738 a răspuns:

Hai salut. daca ai nevoie disperata de o ibita uite cateva sfaturi

Daca iti place fata e ff clar ce sa faci

te dai pe langa ea
faci cateva gluem
daca esti la scoala fa tot posibilul sa vb cu e o intrbi ce note a mai luat si pana la urma o sa isi dea seama ca o placi De obicei fetele iti spun pe fata

Cu timiditatea!@# si eu eram la fel pana in clasa a 4

Eram un tantalau fara limite la modu serios

na acu am prins si eu ceva de la alti mai mari si
acum am 95% noroc la fete

P.S si daca iti faci o prietena incearca sa o prezinti parintilor! fetelor le place asta! dar sa nu le spui tot
Vezi si tu cum se comporta si daca iti place

UN SFAT SA NU LE DAI NUMARU DE FIXX DACA AI

SI EU AM FACUT ACEIASI GRESEALA SI ACU STAU PE SCAUN SI INTEPENESC

si vezi si tu cum te comporti sa nu fi Buala si sa iti bagi botu in gura ei din prima las-o sa se gandeasca incepi cu un sarut pe obraz si dupa treci la sarutul propriu zis

SPER CA AM AJUTAT PUTIN!@

bafta all
sall

| vintagegreen a răspuns:

Sunt multe fete carora le plac baietii timizi(dar nici prea timizi); incearca sa socializezi mai mult cu ele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adevarat ca pentru 90% din ele conteaza aspectul fizic... dar cu timiditatea ta.Incearca sa pari cat mai relaxat! nu te musca! happy si pana la urma daca spune NU nu ai pierdut nimic...asa eram si eu! ai curaj ca nu musca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă nu înveți să comunici cu ele, nu vei avea succes.
Lasă timiditatea acasă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... Nu trebuie sa injuri, sa vorbesti pe la spate (nu despre acea fata, ci in general) si sa stai pe langa ea, ma intelegi? Sa-i zambesti, sa faci glume etc. Si fa glume impreuna cu toti prietenii cat este ea prin preajma. Asa poate se ataseaza de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu este interesata las-o moarta frate iate dupa alta caci si mie imi place de una da ea nu ma place, dar ea este beton mai asa caci am ales-o pe alta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu prea mai merge faza cu floarea te duci la auzi imi place de tine vrei sa fii prietena mea?, moda veche incearca ceva mai noi de ex daca esti la scoala cauta un motiv sa te bagi in seama cu ea de ex cand o vezi intreab-o de ce se uita asa urat la tine chiar daca nu e asa da e un motiv de bagare in seama cu ea, dupa aia i-ai un id nr tel daca nu are desi nu cred intreab-o atunci pe moment daca vrea sa mearga la un suc ca si asa nu ai cu cine sa mergi si ai vrea sa o cunosti mai bine, fa si tu niste glume, stai cu "baieti buni" la scoala fii putin mai popular, vei avea multe de pierdut cu timiditatea asa eram si eu acum cativa ani buni si regret anumite chestii, ca pana la urma nu ai nimic de pierdut, si o sa te simti si tu mai bine moral daca reusesti sa-i spui direct si la subiect tot. p. s:nu te balbai si privesteo in ochi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai te-as sugera sa o antrebi. Mie una imi plac folorile si ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Compoartate frumos si zi vrei sa fi prietene mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Don't be your actual self.Be the best self you can be."Citeste The Game(Jocul seductiei) de Neil Strauss.Acolo sunt toate raspunsurile de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ca sa fiu sincer si sunt in aceeasi situatie. dar pe mine nu are cine sa ma ajute... la mine in sc sunt numai Gay si. sunt paraciosi si daca se intampla ceva cum ar fi sa scapi guma de mestecat pe jos toata lumea o sa rada si numai asta o sa zica un an! Am si prieteni normali dar nu-s la mine la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una sunt fata si sincer mie imi place ca baietii timizi sa imi arate asta! Incearca prin diferite semne (un pupic pe obraz, o floare, o tinere de mana) si daca nu esti nici chiar foarte foarte timid flirteaza si incearca sa iti faci curaj ca sa-ti spui sentimentele! Aha si nu uita daca ajungi impreuna cu aceea fata arata-i cat de mult o iubesti si totusi nu o bate mereu la cap!
Si cel mai mult unele fete urasc ca cineva sa insiste si cand vezi ca aceea fata zambeste(este bucuroasa) cand ii faci astfel de semne este clar ca te place!
ByE ByE!
Cu DrAg Alice!

P. S. Cati any ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum am facut eu trebe sai dai flor si sai cer aidiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum am facut eu trebuie sai dai flor si sa-i cer aidiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te intimida cand te intalnesti cu o fata si incearca sa fii vorbaret, fiindca vreau sa-ti spun ca si eu am fost timid dar dupa ce am intalnit o fata numai amk probleme stau cu fetele deci m-am schimbat si cum a spus si st! L ele sunt interesate de naspectul fizic dar vreau sa-ti spun ca eu sunt format dar am pistrui, dar nu conteaza cum arati ci cum te porti. la mine a mers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Axxel are dreptat ca asa trebuie sa-ti gasesti o fata tot la fel de timida dar va spun eu ca mai treubie ceva
Daca ea este foarte rusinoasa ce va spune?
N ma credeti?
am incecatosi nu spunea (eu stiam ca ma place dar nu vroia sa spuna!)
Deci bafta Adi93godfather
wa si mai am o intrebare adi cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sunt dupa mine dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sant dupa mne dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sant dupa mne dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sant dupa mne dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sant dupa mne dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sant dupa mne dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun iti dau un sfat eu de ex ma dau ziua cu sk8tul is vorbaret si multe fete sant dupa mne dar nu sar pe toate numa pa alea de care imi place poti sa te vopsesti ceva bratari mai gothic nici gras nici slab sa nu iei la misto pe nimeni sau sa te bati din orice numa daca chiar e nev e de ex am o iubita mai tamida dar o inteleg de aici trageti voi concluzii bb si nb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer.Las-o naibiirolling on the floorIti zic din propria experientawinkingSi eu sunt timid dar eu sunt mai smekerash daca ma intelegeti unde bat.Si eu m-am tinut ppana acum 3-4 zile dupa o fata din clasa a 5 a o plac nu m-am uitat la altceva decat la fata ei Cand am vazut-o mi-am spus -OaU am pus o colega de la ea din clasa sa ii spuna ca imi place de ea Atuncea a reactionat binisor.Cand si-a pus net a inceput sa se intalneasca cu toti fraierii de prin oras... ea e a 8 a si umbla cu boscheti de a 10 a a 12 aoh go on Asa decat sa o vezi ca se mozoleste cu altii las-o si ia-ti alta ca sunt unele fete care te plac pentru ceea ce esti nu pentru aspectul fizicstraight face Deci SFAT : CAUTA PE UNA CARE TE PLACE PENTRU CEEA CE ESTI! ACEEA NU TE MERITAwinking bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai multa atentiewinking...si o sa te placa